Reklamní prostor na webkamery-krkonose.cz

Za rok 2017 naše webové stránky navštívilo přes 400 000 unikátních návštěvníků a zobrazení stránek se přiblížilo k 1 000 000. Tím se řadíme mezi unikátní weby a díky tomu Vám můžeme s plnou zodpovědností doporučit náš web jako to nejlepší řešení pro Vaší lokální reklamu.

Reklama před videem

Pro reklamu před videem používáme platební model PPV (platba za zobrazení). To znamená, že klient platí za každé zobrazení reklamy. Cena v CPT (cena za tisíc zobrazení) je 120Kč, bez DPH.

Pokud Vaší reklamu zhlédne 14 tisíc uživatelů, pak koncová cena pro klienta je 1680Kč bez DPH (viz. výpočet 14 000 : 1 000 * 120).

Nepřeskočitelná reklama

Můžeme Vám také nabídnout reklamu před videem, kterou nelze přeskočit. Délka videa je pouze 15 vteřin a cena v CPT je 180Kč, bez DPH.

Formát reklamy

Reklama musí být ve formátu .MP4 o velikosti 1280px na 720px. Maximální délka videa je 30 vteřin. Uživatel má možnost po 5 vteřinách Vaši reklamu přeskočit, stejně tak jako například na video-portálu YouTube.

Vaše reklama nemusí být nutně ve videopodobě. Pokud nám poskytnete obrázek, zdarma ho převedeme do .MP4.

Bannerové reklamy
Platební model PPC, neboli platba za proklik reklamy.

Klient platí za jednotlivé prokliky na jeho reklamy.

Cena za proklik 7Kč, bez DPH.

Platební model Flat rate, neboli platba za čas a pozici.

Klient platí za reklamní prostor na webu. Jde o horní, horizontální pozice na hlavní stránce (Domů) a reklama u každé kamery. Minimální doba inzerce je jeden měsíc.

Promo pozice:
Cena je 500Kč měsičně, bez DPH.
(Pozice reklamy, u každé kamery a první pozice na uvodní stránce. S maximální prioritou.)

Normální pozice:
Cena je 300Kč měsičně, bez DPH.
(Pozice reklamy, na uvodní stránce. S menčí prioritou.)

Formáty bannerových reklam

Reklamní obrázky musí být pouze ve formátu .JPG, .PNG, .GIF. Obrázek nesmí obsahovat: pornografii, projevy rasismu, násilí a vybízení k nenávisti či pobízet k protizákonnému jednání.

Vyhrazujeme si právo jakoukoliv reklamu odmítnout.

Podporovaný formát je pouze 728px na 90px.

Pokud nemáte reklamu v požadovaném formátu, rádi ji pro Vás upravíme. Ale může dojít ke ztrátě kvality. Cena se odvíjí od náročnosti zadání.

Promo článek

Plánujete nějakou akci a chcete ji náležitě zpropagovat? Náš web Vám může nabídnout první pozici na stránce s událostmi.

Cena za proklik 7Kč, nebo 200Kč měsíčně, bez DPH.

Odkazy

Každá reklama v podobě banneru, videa či promo článku může obsahovat URL adresu na cílový web, který propaguje.

Výroba reklamy pro náš web

Pokud nejste počítačově nebo graficky zruční, pak Vám rádi nabídneme výrobu jednoduché textové reklamy podle Vašeho zadání.

Orientační cena je 400Kč, bez DPH. Cena se odvíjí opět podle náročnosti zadání.

Kontakt

Pokud Vás zaujala naše nabídka, můžete nás kontaktovat na info@comanet.cz, na telefonním čísle: +420 481 540 319 a nebo nás osobně navštivte na adrese: Comanet, V Jilmu 229, Jilemnice.

Váš Comanet